Co to znaczy czego variable turbinen definicja.

Czym jest VTG - VARIABLE TURBINEN GEOMETRIE? Jak użyć zmienne ustawienie łopatek kierownicy turbiny.

Czy przydatne?

Od czego VTG - VARIABLE TURBINEN GEOMETRIE

Co to jest VTG - VARIABLE TURBINEN GEOMETRIE: Zmienna geometria turbiny w układach turbodoładowania. Nie to jest ustalenie ścisłe, gdyż chodzi o zmienne ustawienie łopatek kierownicy turbiny. Kierownica turbiny to wieniec łopatek, który nakierowuje spaliny na łopatki wirnika turbiny. Przy niskiej prędkości przelotowej strumienia spalin łopatki kierownicy ustawiają się prostopadle do łopatek wirnika turbiny (na turbinę kierowane są wszystkie spaliny). Przy wzroście prędkości spalin siłownik przestawia łopatki kierownicy bardziej płasko, umożliwiając części spalin niemal swobodny przepływ. Dzięki takiej konstrukcji już najsłabszy przepływ spalin skutkuje efektywne napędzanie turbiny, a tym samym skuteczne doładowanie już na niskich obrotach. Po podobne rozwiązanie (pozwalające wyeliminować także zawór upustowy turbosprężarki) sięgnęli niemal wszyscy producenci, aczkolwiek nie zawsze nazywa się ono YTG - na przykład Volvo stosuje ustalenie YNT.

Co znaczy VDC - YEHICLE DYNAMICS CONTROL:
Porównanie Kontrola dynamiki pojazdu, nazwa mechanizmu ESP stosowanego w Alfie Romeo vtg - variable turbinen geometrie co znaczy.
Krzyżówka VARIO XENON:
Dlaczego pojedynczy, ksenonowy, czołowy reflektor zdolny do zmiany i dostosowywania strumienia wytwarzanego światła do warunków pogodowych i drogowych. Obejmuje doświetlanie miejskie, szosowe, autostradowe vtg - variable turbinen geometrie krzyżówka.
Co to jest VSC - VEHICLE STABILITY CONTROL:
Jak lepiej Kontrola stabilności pojazdu, nazwa mechanizmu ESP stosowanego w Toyocie vtg - variable turbinen geometrie co to jest.
Słownik VAN:
Kiedy obejmująca spore pojazdy o nadwoziu jednobryłowym. Kategoria powstała w latach 70. w stanach zjednoczonych ameryki, gdzie na bazie aut dostawczych zaczęto tworzyć przestronne samochody osobowe. W vtg - variable turbinen geometrie słownik.
Czym jest VALVETRONIC:
Od czego zależy BMW (stosowanego między innymi w nie wszystkich silnikach serii 3) sterującego etapami rozrządu i wzniosem zaworów. Dzięki tej ostatniej funkcji Valvetronic zastępuje również przepustnicę, która vtg - variable turbinen geometrie czym jest.

Kod błędu VTG - VARIABLE TURBINEN od czego Słownik V .

  • Dodano:
  • Autor: