Co to znaczy czego definicja.

Czym jest E-GAS? Jak użyć mechanicznego połączenia pomiędzy pedałem gazu a elementami układu.

Czy przydatne?

Od czego E-GAS

Co to jest E-GAS: Jedna z odmian techniki Aby-Wire, elektroniczny mechanizm sterowania zasilaniem silnika bez mechanicznego połączenia pomiędzy pedałem gazu a elementami układu wtryskowego. W razie silnika benzynowego polecenia wydawane poprzez kierowcę stopą przekazywane są elektrycznie do sterownika silnika, który przetwarza je na odpowiednie sygnały i wysyła do silnika krokowego przepustnicy (albo regulatorów otwarcia zaworów na przykład w systemie Valvetronic), który ją adekwatnie ustawia. W silnikach wysokoprężnych sterowanie' elektroniczne może być wykonywane poprzez trzy typy wtrysku: pompą wtryskową, pompowtryskiwaczami albo Common Rail.

Co znaczy EOBD - EUROPEAN ON BOARD DIAGNOSIS:
Porównanie diagnostyczny do kontroli emisji spalin, wykorzystywany do wykrywania nieprawidłowości uniemożliwiających całkowite spalanie mieszanki w cylindrach. Przypadek taka może doprowadzić do uszkodzenia e-gas co znaczy.
Krzyżówka EGR - EXHAUST GAS RECIRCULATION:
Dlaczego wydechowych, mechanizm zawracania części spalin wytworzonych poprzez silnik z powrotem do komory spalania. Jego zadanie jest łatwe: niższa zawartość tlenu w mieszance paliwowo-powietrznej umożliwia w e-gas krzyżówka.
Co to jest EGI - ELECTRONIC GAŚ INJECTION:
Jak lepiej wtrysk gazu, elektronicznie sterowany układ wtryskowy do jednostek o zapłonie iskrowym. Do napędzania samochodów stosuje się dwa typy gazu: ziemny (metan, CH4) i propan-butan (LPG). W razie w e-gas co to jest.
Słownik EBA - EMERGENCY BRAKE ASSIST:
Kiedy Wspomaganie hamowania awaryjnego, tak nazywa się u Forda BAS e-gas słownik.
Czym jest EQUALIZER, KOREKTOR GRAFICZNY:
Od czego zależy wartości natężenia dźwięku dla poszczególnych częstotliwości. Można w ten sposób uzyskać głośniejsze albo cichsze tony wysokie, średnie albo niskie. Ma to za zadanie skorygowanie (stąd nazwa korektor e-gas czym jest.

Kod błędu E-GAS od czego Słownik E .

  • Dodano:
  • Autor: