Co to znaczy czego sensing torque torsen definicja.

Czym jest TORSEN - TORQUE SENSING? Jak użyć przekładnie ślimakowe połączone ze sobą przy udziale.

Czy przydatne?

Od czego TORSEN - TORQUE SENSING

Co to jest TORSEN - TORQUE SENSING: wyczuwanie momentu obrotowego, nazwa międzyosiowego systemu różnicowego, zawierającego dwie przekładnie ślimakowe połączone ze sobą przy udziale walcowych kół zębatych. Jest on używany przy stałym napędzie wszystkich kół samochodu osobowego z silnikiem ustawionym wzdłuż osi pojazdu w celu rozdziału momentu napędowego pomiędzy osie w zależności od zapotrzebowania siły napędowej. Napęd został zastosowany po raz pierwszy w 1979 roku w modelu Audi Quattro. W trakcie normalnej jazdy na każdą oś system przekazuje po 50% momentu napędowego, a w przypadku większego zapotrzebowania siły napędowej jednej z osi może być do niej doprowadzone do 75% momentu napędowego.

Co znaczy TDCI:
Porównanie Rodzina wysokoprężnych silników Forda z bezpośrednim wtryskiem oleju napędowego typu Common Rail torsen - torque sensing co znaczy.
Krzyżówka TDI - TURBODIESEL DIRECT INJECTION:
Dlaczego Turbodoładowany silnik o zapłonie samoczynnym (wysokoprężny) z bezpośrednim wtryskiem paliwa, skrót użytkowany jako nazwa rodziny takich silników koncernu Volkswagen torsen - torque sensing krzyżówka.
Co to jest TRANSAXLE:
Jak lepiej przedmiotów układu napędowego, gdzie zamontowany z przodu silnik połączony jest pozbawionym przegubów watem napędowym ze skrzynią biegów umieszczoną przy tylnej osi napędzanej i zblokowaną z torsen - torque sensing co to jest.
Słownik TORSEN:
Kiedy Specyficznej konstrukcji ślimakowy system różnicowy, który ma umiejętność do samoczynnego blokowania się w dowolnym stopniu, wykorzystując specjalnie ukształtowane zazębienie ślimaków torsen - torque sensing słownik.
Czym jest TŁUMIK:
Od czego zależy układzie wydechowym silnika, mające za zadanie obniżenie hałaśliwości opróżniania silnika ze spalin. Opuszczają one komorę spalania z prędkością naddźwiękową, poprzez co poziom hałasu wydechu torsen - torque sensing czym jest.

Kod błędu TORSEN - TORQUE SENSING od czego Słownik T .

  • Dodano:
  • Autor: