Co to znaczy czego sensing torque torsen definicja.

Czym jest TORSEN - TORQUE SENSING? Jak użyć przekładnie ślimakowe połączone ze sobą przy udziale.

Czy przydatne?

Definicja TORSEN - TORQUE SENSING

Co to jest: wyczuwanie momentu obrotowego, nazwa międzyosiowego systemu różnicowego, zawierającego dwie przekładnie ślimakowe połączone ze sobą przy udziale walcowych kół zębatych. Jest on używany przy stałym napędzie wszystkich kół samochodu osobowego z silnikiem ustawionym wzdłuż osi pojazdu w celu rozdziału momentu napędowego pomiędzy osie w zależności od zapotrzebowania siły napędowej. Napęd został zastosowany po raz pierwszy w 1979 roku w modelu Audi Quattro. W trakcie normalnej jazdy na każdą oś system przekazuje po 50% momentu napędowego, a w przypadku większego zapotrzebowania siły napędowej jednej z osi może być do niej doprowadzone do 75% momentu napędowego.

Definicja TDS:
Co to jest Skrót ten użytkowany był w autach marki BMW w oznaczeniu silnika. TDS znaczy mocniejszą wersję silnika od TD która dodatkowo zaopatrzona jest w intercooler torsen - torque sensing co to jest.
Definicja TCS - TRACTION CONTROL SYSTEM:
Co to jest Układ kontroli trakcji (Traction Control Mechanizm). Mechanizm zapobiega utracie przyczepności kół przy ruszaniu na śliskiej nawierzchni. Oznaczany także symbolami ABD, TRACS, TC torsen - torque sensing definicja.
Definicja TDCI:
Co to jest Rodzina wysokoprężnych silników Forda z bezpośrednim wtryskiem oleju napędowego typu Common Rail torsen - torque sensing co znaczy.
Definicja TDI - TURBODIESEL DIRECT INJECTION:
Co to jest Turbodoładowany silnik o zapłonie samoczynnym (wysokoprężny) z bezpośrednim wtryskiem paliwa, skrót użytkowany jako nazwa rodziny takich silników koncernu Volkswagen torsen - torque sensing słownik.
Definicja TARGA:
Co to jest Rodzaj nadwozia, zazwyczaj typu coupe z wyjmowaną środkową częścią dachu. Po raz pierwszy nadwozie typu targa zastosowała spółka Porsche w modelach 911 i 912 w roku 1965 torsen - torque sensing znaczenie.

Czym jest TORSEN - TORQUE SENSING znaczenie w Słownik T .

  • Dodano:
  • Autor: