Co to znaczy czego bieżnik definicja.

Czym jest BIEŻNIK? Jak użyć odprowadzanie wody i przeciwdziałanie poślizgom. Definicja Bieżnik.

Czy przydatne?

Definicja BIEŻNIK

Co to jest: Zewnętrzna część opony bezpośrednio stykająca się z drogą. Posiada szczególne rowki, mające na celu odprowadzanie wody i przeciwdziałanie poślizgom.

Definicja BLIS (ANG.: BLIND SPOT INFORMATION SYSTEM):
Co to jest informacyjny martwego pola widzenia; nazwa mechanizmu wykrywającego obecność pojazdów znajdujących się z boku za samochodem w trakcie jazdy z prędkością ponad 10 km/h, zastosowanego po raz pierwszy w bieżnik co to jest.
Definicja BDD (ANG.: BATTERY DISCONNECT DEVICE):
Co to jest akumulatora; przystosowane do instalacji o napięciu znamionowym 12 V albo 24 V urządzenie podłączone do bieguna akumulatora rozruchowego (albo akumulatorów) samochodu, które wykrywa zbyt wysokie bieżnik definicja.
Definicja BP (ANG.: BAROMETRIC PRESSURE):
Co to jest Ciśnienie atmosferyczne (barometryczne bieżnik co znaczy.
Definicja BLOK SILNIKA:
Co to jest dający podparcie większości przedmiotów silnika, zarówno ruchomym (wal korbowy, rozrząd i tym podobne), jak i nieruchomym (układ chłodzenia, układ smarowania i tym podobne). Nadal najpowszechniej bieżnik słownik.
Definicja BRAKE ASSIST - ASYSTENT HAMOWANIA:
Co to jest jest rozpoznanie sytuacji awaryjnej i przez wzgląd na tym powiększenie ciśnienia w układzie, aż do uzyskania max. osiągów, kompatybilnych z granicami przyczepności samochodu. Przy nacisku na pedał bieżnik znaczenie.

Czym jest BIEŻNIK znaczenie w Słownik B .

  • Dodano:
  • Autor: