Co to znaczy czego litronic definicja.

Czym jest BI-LITRONIC? Jak użyć jest do wytwarzania zarówno światła mijania, jak i drogowego.

Czy przydatne?

Definicja BI-LITRONIC

Co to jest: Firmowa nazwa produktu Boscha, rodzaj reflektora ksenonowego. gdzie jedna żarówka ksenonowa używana jest do wytwarzania zarówno światła mijania, jak i drogowego. Dzieje się to dzięki ruchomemu zawieszeniu żarówki, którą mikrosiłownik przemieszcza o kilka mm w przód albo w tył. Zaletą tu jest brak ograniczeń strumienia światła poprzez przesłonę, jak w reflektorach Bixenonowych, wada to skomplikowana budowa. Reflektor tego typu, podobnie jak ksenonowy czy konwencjonalny z żarówką halogenową, może mieć budowę typu FF albo projektorową.

Definicja BRAKE ASSIST - ASYSTENT HAMOWANIA:
Co to jest jest rozpoznanie sytuacji awaryjnej i przez wzgląd na tym powiększenie ciśnienia w układzie, aż do uzyskania max. osiągów, kompatybilnych z granicami przyczepności samochodu. Przy nacisku na pedał bi-litronic co to jest.
Definicja BUKSOWANIE:
Co to jest Uślizg koła napędzanego w trakcie ruszania na nawierzchni o słabej przyczepności albo przy ogromnym nadmiarze mocy jednostki napędowej bi-litronic definicja.
Definicja BPV (ANG.: BY-PASS VALVE):
Co to jest Zawór obejściowy bi-litronic co znaczy.
Definicja BSW (ANG.: BRAKE SWITCH):
Co to jest Włącznik świateł hamowania bi-litronic słownik.
Definicja BLOK SILNIKA:
Co to jest dający podparcie większości przedmiotów silnika, zarówno ruchomym (wal korbowy, rozrząd i tym podobne), jak i nieruchomym (układ chłodzenia, układ smarowania i tym podobne). Nadal najpowszechniej bi-litronic znaczenie.

Czym jest BI-LITRONIC znaczenie w Słownik B .

  • Dodano:
  • Autor: