Co to znaczy czego sahr saab active head definicja.

Czym jest SAHR - SAAB ACTIVE HEAD RESTRAINT? Jak użyć wychwytywania głowy w czasie uderzenia od.

Czy przydatne?

Od czego SAHR - SAAB ACTIVE HEAD RESTRAINT

Co to jest SAHR - SAAB ACTIVE HEAD RESTRAINT: Czynny zagłówek Saaba, zagłówek fotela samochodowego zaopatrzony w dźwigniowy mechanizm wychwytywania głowy w czasie uderzenia od tyłu. W tego typu kolizji głowa pasażera zostaje gwałtownie szarpnięta do tyłu, wskutek czego przy nawet niegroźnych stłuczkach dochodzi do uszkodzenia kręgów szyjnych pasażerów. SAHR to jeden z tego typu mechanizmów na rynku.

Co znaczy SILNIK KROKOWY:
Porównanie elektryczny. Dzięki specyficznej konstrukcji może się obracać w obie strony i jest w stanie wykonać ruch o ściśle zadany kąt, na przykład o 0,8 stopnia. Silniki takie wykorzystuje się, gdy potrzebny sahr - saab active head restraint co znaczy.
Krzyżówka ŚWIECA ZAPŁONOWA:
Dlaczego wykorzystywane do zapalenia mieszanki paliwowo-powietrznej w komorze spalania silnika benzynowego wskutek przeskoku iskry pomiędzy elektrodami. Nowoczesne świece są wieloelektrodowe, prowadzi się sahr - saab active head restraint krzyżówka.
Co to jest SKRZYNIA ROZDZIELCZA:
Jak lepiej samochodach o napędzie na więcej niż jedną oś wykorzystywana do rozdzielenia zakresu napędu między osie albo wyboru osi, na którą przekazany zostanie napęd. I rozdział, i wybór mogą się dokonywać sahr - saab active head restraint co to jest.
Słownik SBC - SENSOTRONIC BRAKE CONTROL:
Kiedy mechanizm częściowo spełniający kryteria układu Brake-ByWire użytkowany w modelach Mercedesa. Odmiana EHB. Co prawda w układzie tym nadal pedał hamulca jest połączony bezpośrednio, mechanicznie z sahr - saab active head restraint słownik.
Czym jest SKRZYNIA SEKWENCYJNA:
Od czego zależy gdzie poszczególne biegi można zamieniać w górę albo w dół tylko kolejno po jednym - 1-2-3 i tym podobne albo 5-4-3 i tym podobne Zredukowanie z biegu 5 na 3 wymaga więc dwukrotnego wciśnięcia sahr - saab active head restraint czym jest.

Kod błędu SAHR - SAAB ACTIVE HEAD od czego Słownik S .

  • Dodano:
  • Autor: