Co to znaczy czego board diagnostic definicja.

Czym jest OBD II - ON BOARD DIAGNOSTIC II? Jak użyć normami SAE i ISO. Dzięki ujednoliceniu metody.

Czy przydatne?

Od czego OBD II - ON BOARD DIAGNOSTIC II

Co to jest OBD II - ON BOARD DIAGNOSTIC II: Diagnostyka pokładowa 2 generacji.to jest mechanizm diagnostyki pokładowej zgodny z odpowiednimi normami SAE i ISO. Dzięki ujednoliceniu metody komunikacji, jednym przyrządem diagnostycznym można podłączyć się i odczytać dane z dowolnego pojazdu zgodnego ze standardem OBDII / EOBD (z wyjątkiem marki samochodu)mechanizm ten w pierwszej kolejności definiuje procedury diagnostyczne wykonywane poprzez sterowniki pojazdu, mające na celu wykrywanie usterek w jak najwcześniejszej fazie ich wystąpienia. Mechanizm OBDII jest zorientowany emisyjnie i jego kluczowym zadaniem jest bieżący nadzór nad poziomem związków toksycznych z układów: wydechowego i zasilania w paliwo. Nadzorem tego mechanizmu są objęte - prócz przedmiotów emisyjnie krytycznych - również przedmioty, których niesprawności mogą pośrednio zwiększyć emisję przez wpływ swymi wejściami albo wyjściami na centralny mechanizm komputerowy.

Co znaczy OPC - OPEL PERFORMANCE CENTER:
Porównanie spółki OPEL specjalizujący się w przygotowywaniu sportowych wersji samochodów. Nie wszystkie z tych modeli są wytwarzane seryjnie. Inne znów modele powstające w OPC nie wychodzą poza stadium prób na obd ii - on board diagnostic ii co znaczy.
Krzyżówka OVERDRIVE:
Dlaczego niestosowana konstrukcja - przełożenie przyspieszające w skrzyni biegów o czterech wewnętrznych przełożeniach. Dzięki przekładni planetarnej umieszczonej na końcu skrzyni można zrealizować dodatkowe obd ii - on board diagnostic ii krzyżówka.
Co to jest OLEJ NAPĘDOWY:
Jak lepiej Wytwór destylacji ropy naftowej, frakcja nieszlachetna o temp. wrzenia 280-350 st., użytkowana jako paliwo do silników wysokoprężnych obd ii - on board diagnostic ii co to jest.
Słownik OFF-ROAD (POZA DROGĄ):
Kiedy Ustalenie samochodów terenowych, zawodów w jeździe terenowej, wyposażenia do takich samochodów i zawodów itp obd ii - on board diagnostic ii słownik.
Czym jest OWK:
Od czego zależy Obroty wału korbowego obd ii - on board diagnostic ii czym jest.

Kod błędu OBD II - ON BOARD DIAGNOSTIC od czego Słownik O .

  • Dodano:
  • Autor: