Co to znaczy czego fading definicja.

Czym jest FADING? Jak użyć stosunkowo nagrzewania się jego przedmiotów. W okresie testu hamowania.

Czy przydatne?

Definicja FADING

Co to jest: Termin stosowany w motoryzacji jako ustalenie na spadanie skuteczności układu hamulcowego stosunkowo nagrzewania się jego przedmiotów. W okresie testu hamowania wykonuje się jedną po drugiej 10 prób. Różnica między pierwszą a średnią z pozostałych dziewięciu to fading. Za normalny i akceptowalny uważane jest fading sięgający l m. Bardzo sporo samochodów przy rozgrzanych hamulcach hamuje aż o 2-3 m dalej. To jest bardzo groźne, w okresie jazdy po górach czy w korku może się okazać za którymś natomiast naciśnięciem pedału, Iż osłabienie działania hamulców nie pozwala na uniknięcie kolizji. Lecz skuteczność układu hamulcowego może maleć ze wzrostem temp.. W wielu konstrukcjach wręcz rośnie. To jest np. norma w razie wyczynowych tarcz i klocków hamulcowych, które muszą uzyskać bardzo wysoką temperaturę (rzędu przynajmniej 150, a nawet 300 st. C), aby zacząć hamować skutecznie!.

Definicja FSI:
Co to jest Ustalenie silnika z bezpośrednim wtryskiem paliwa użytkowane poprzez VW i Audi fading co to jest.
Definicja FURGON:
Co to jest zamkniętą jednolitą karoserią wykorzystywaną do przewozu towarów, stworzoną regularnie na bazie auta osobowego (na przykład kombi albo mikrobusu), lecz pozbawioną zarówno szyb, jak i siedzeń poza fading definicja.
Definicja FAETON:
Co to jest które przy zachowaniu przestronności limuzyny (czworo drzwi, przynajmniej cztery pełnowartościowe miejsca siedzące) ma zdejmowany (składany) dach, jak kabriolet. Jeszcze w latach 60. i 70. faetony fading co znaczy.
Definicja FACE LIFTING:
Co to jest motoryzacji na ustalenie odświeżenia modelu, który z przyczyn marketingowych, finansowych albo konstrukcyjnych jeszcze musi pobyć trochę na rynku do czasu pojawienia się następcy, a przez wzgląd na fading słownik.
Definicja FIA:
Co to jest Międzynarodowa Federacja Automobilowa (z francuskiego Federation Internationale De L'Automobile fading znaczenie.

Czym jest FADING znaczenie w Słownik F .

  • Dodano:
  • Autor: