Co to znaczy czego eobd european board definicja.

Czym jest EOBD - EUROPEAN ON BOARD DIAGNOSIS? Jak użyć uniemożliwiających całkowite spalanie.

Czy przydatne?

Od czego EOBD - EUROPEAN ON BOARD DIAGNOSIS

Co to jest EOBD - EUROPEAN ON BOARD DIAGNOSIS: Mechanizm diagnostyczny do kontroli emisji spalin, wykorzystywany do wykrywania nieprawidłowości uniemożliwiających całkowite spalanie mieszanki w cylindrach. Przypadek taka może doprowadzić do uszkodzenia katalizatora i powiększenia emisji szkodliwych związków w spalinach.

Co znaczy EBCA - ELECTRONIC BRAKE CONTROL ASSISTANCE:
Porównanie sterownik hamulców wspomagający gwałtowne, awaryjne (nagłe) hamownie. Ściśle współpracuje z układem ABS. EBCA to jest układ ABS-u wspomagający gwałtowne hamowanie.bazuje to na elektronicznemu eobd - european on board diagnosis co znaczy.
Krzyżówka EBS - ELECTRONIC BREAKING SYSTEM:
Dlaczego Elektroniczny układ hamulcowy, nazwa sterowanego elektronicznie pneumatycznego układu hamulcowego, stosowanego w samochodach ciężarowych między innymi Renault eobd - european on board diagnosis krzyżówka.
Co to jest EHB - ELEKTROHYDRAULISCHE BREMSE:
Jak lepiej Elektrohydrauliczny układ hamulcowy użytkowany na przykład w Mercedesie eobd - european on board diagnosis co to jest.
Słownik EPC - ELECTRONIC PRESSURE CONTROL:
Kiedy Elektroniczna klasyfikacja ciśnienia eobd - european on board diagnosis słownik.
Czym jest EDS - ELEKTRONISCHE DIFFERENZIAL-SPERRE:
Od czego zależy Eelektroniczna blokada systemu różnicowego, elektronicznie sterowana blokada systemu różnicowego, porównaj także Torsen eobd - european on board diagnosis czym jest.

Kod błędu EOBD - EUROPEAN ON BOARD od czego Słownik E .

  • Dodano:
  • Autor: