Co to znaczy czego wtrysku ciśnienie definicja.

Czym jest CIŚNIENIE WTRYSKU? Jak użyć paliwo. W układach pośredniego wtrysku ciśnienie wynosi: w.

Czy przydatne?

Od czego CIŚNIENIE WTRYSKU

Co to jest CIŚNIENIE WTRYSKU: Ciśnienie, pod jakim do układu dolotowego, komory spalania, wstępnej albo wirowej dostarczane jest paliwo. W układach pośredniego wtrysku ciśnienie wynosi: w razie zasilania benzynowego od 0,8 do 4 barów, w silnikach wysokoprężnych 100-180 barów. W silnikach z wtryskiem bezpośrednim wartości są już wiele wyższe i sięgają 60 barów (wtrysk benzyny) i 180-385 barów (w dieslu). Najwyższe ciśnienie użytkowane jest w nowoczesnych układach bezpośredniego wtrysku diesli, np. w potnpowtryskiwaczu sięga ono nawet 2000 barów, w trakcie gdy w Common Railu 1600.

Co znaczy CDP - COMPACT DISC PLAYER:
Porównanie Odtwarzacz płyt kompaktowych (CD, CD-R, CD-RW ciśnienie wtrysku co znaczy.
Krzyżówka CZUJNIK STUKOWY:
Dlaczego w bloku silnika wykrywający niepożądane spalanie stukowe. Po wykryciu nieprawidłowości czujnik przekazuje informację do sterownika silnika, który adekwatnie opóźnia okres pojawienia się iskry ciśnienie wtrysku krzyżówka.
Co to jest CDM - CALIBRATION DATA MANAGER:
Jak lepiej Menadżer danych kalibracyjnych ciśnienie wtrysku co to jest.
Słownik CDTI:
Kiedy Diesel z bezpośrednim wtryskiem paliwa ciśnienie wtrysku słownik.
Czym jest CRUISE CONTROL ADAPTACYJNY:
Od czego zależy powiązany z automatycznymi skrzyniami biegów. W trakcie jazdy ostrzega, przy udziale radaru, o obecności innych pojazdów albo przeszkód nieruchomych znajdujących się na wybranym torze jazdy, a z ciśnienie wtrysku czym jest.

Kod błędu CIŚNIENIE WTRYSKU od czego Słownik C .

  • Dodano:
  • Autor: