Co to znaczy czego bezpieczeństwo bierne definicja.

Czym jest BIERNE BEZPIECZEŃSTWO? Jak użyć skutkami nieuniknionej kolizji. Elementami bezpieczeństwa.

Czy przydatne?

Definicja BIERNE BEZPIECZEŃSTWO

Co to jest: Zapewnia je ogół urządzeń i mechanizmów samochodowych, które chronią kierowcę i pasażerów przed skutkami nieuniknionej kolizji. Elementami bezpieczeństwa biernego są poduszki powietrzne wspólnie z czujnikami zderzeniowymi, pasy bezpieczeństwa wspólnie z napinaczami i ogranicznikami napięcia, buforowe obicia deski rozdzielczej, drzwi, dachu i słupków, teleskopowa kolumna kierownicy i układy przeciwpożarowe, czyli odłączające po wykryciu kolizji dopływ paliwa do silnika i prąd. Istotnym elementem tego układu jest sama struktura karoserii, obejmująca wzmocnienia boczne, przeciwkapotażowe i strefy kontrolowanego zgniotu.

Definicja BLOKADA MECHANIZMU RÓŻNICOWEGO:
Co to jest urządzenie montowane w obudowie systemu różnicowego, wykorzystywane do ograniczenia albo całkowitej likwidacji różnicy prędkości obrotowej między kołami albo (przy napędzie na dwie osie) między bierne bezpieczeństwo co to jest.
Definicja BEV (ANG.: BATTERY ELECTRIC VEHICLE):
Co to jest Pojazd o napędzie elektrycznym (akumulatorowym bierne bezpieczeństwo definicja.
Definicja BAS - BRAKE ASSISTANT SYSTEM:
Co to jest Mechanizm działający we współpracy z układem ABS, wykorzystywany do zmaksymalizowania skuteczności układu hamulcowego w trakcie hamowania awaryjnego (gwałtownego). Umieszczony między pedałem hamulca bierne bezpieczeństwo co znaczy.
Definicja BOKSER:
Co to jest silnika o przeciwsobnym ułożeniu cylindrów. Jednostka napędowa tego typu, znana na przykład z legendarnego garbusa , użytkowana jest również niemal we wszystkich modelach Porsche i Subaru i w bierne bezpieczeństwo słownik.
Definicja BBDC (ANG.: BEFORE BOTTOM DEAD CENTRE):
Co to jest Przed dolnym martwym położeniem tłoka ( DMP bierne bezpieczeństwo znaczenie.

Czym jest BIERNE BEZPIECZEŃSTWO znaczenie w Słownik B .

  • Dodano:
  • Autor: