Co to znaczy czego xenon definicja.

Czym jest BI-XENON? Jak użyć jest do wytwarzania zarówno światła mijania, jak i drogowego.

Czy przydatne?

Definicja BI-XENON

Co to jest: Firmowa nazwa produktu Hel-li, rodzaj reflektora ksenonowego, gdzie jedna żarówka ksenonowa używana jest do wytwarzania zarówno światła mijania, jak i drogowego. Reflektor biksenonowy, podobnie jak ksenonowy czy konwencjonalny z żarówką halogenową, może mieć budowę typu FF albo projektorową, zawsze jednak pośród jego komponentów znajdziemy szczególną przesłonę, która w zależności od położenia umożliwia wybór rodzaju światła. Przesłona obsługiwana jest elektromagnetycznie. Zobacz także Bi-litronic.

Definicja BLOK SILNIKA:
Co to jest dający podparcie większości przedmiotów silnika, zarówno ruchomym (wal korbowy, rozrząd i tym podobne), jak i nieruchomym (układ chłodzenia, układ smarowania i tym podobne). Nadal najpowszechniej bi-xenon co to jest.
Definicja BIMETALOWY WŁĄCZNIK:
Co to jest wykorzystujący różnice rozszerzalności termicznej dwóch metali. Użytkowany jest w automatycznych przerywaczach obwodu elektrycznego (na przykład do kierunkowskazów). Złożona jest z dwóch złączonych bi-xenon definicja.
Definicja BAS - BRAKE ASSISTANT SYSTEM:
Co to jest Mechanizm działający we współpracy z układem ABS, wykorzystywany do zmaksymalizowania skuteczności układu hamulcowego w trakcie hamowania awaryjnego (gwałtownego). Umieszczony między pedałem hamulca bi-xenon co znaczy.
Definicja BIEG JAŁOWY:
Co to jest obrotowa silnika, przy której wytwarza on moc wystarczającą do pokonania oporów wewnętrznych i zewnętrznych. W praktyce znaczy to, Iż pracuje on równo i jest w stanie przy udziale alternatora i pomp bi-xenon słownik.
Definicja BPCSV (ANG.: BOOST PRESSURE CONTROL SOLENOID VALVE:
Co to jest Zawór elektromagnetyczny regulacji ciśnienia doładowania bi-xenon znaczenie.

Czym jest BI-XENON znaczenie w Słownik B .

  • Dodano:
  • Autor: