Co to znaczy czego benzyna definicja.

Czym jest BENZYNA? Jak użyć drodze destylacji i rafinacji. Od roku 1924 benzynę uszlachetniano.

Czy przydatne?

Definicja BENZYNA

Co to jest: Rodzaj paliwa stosowanego w silnikach o zapłonie iskrowym. Uzyskiwana jest z ropy naftowej na drodze destylacji i rafinacji. Od roku 1924 benzynę uszlachetniano związkami ołowiu, które ułatwiały smarowanie silnika. Od czasu wprowadzenia katalizatorów niezbędne stało się jednak wytworzenie benzyny bezołowiowej, gdyż ołów niszczy katalizator. Zobacz także etylina.

Definicja BIT (ANG.: BINARY DIGIT):
Co to jest Cyfra binarna; najmniejsza jednostka ilości informacji, mogąca przyjmować tylko dwie wartości (zero albo jeden benzyna co to jest.
Definicja BBDC (ANG.: BEFORE BOTTOM DEAD CENTRE):
Co to jest Przed dolnym martwym położeniem tłoka ( DMP benzyna definicja.
Definicja BAS - BRAKE ASSISTANT SYSTEM:
Co to jest Mechanizm działający we współpracy z układem ABS, wykorzystywany do zmaksymalizowania skuteczności układu hamulcowego w trakcie hamowania awaryjnego (gwałtownego). Umieszczony między pedałem hamulca benzyna co znaczy.
Definicja BI-LITRONIC:
Co to jest produktu Boscha, rodzaj reflektora ksenonowego. gdzie jedna żarówka ksenonowa używana jest do wytwarzania zarówno światła mijania, jak i drogowego. Dzieje się to dzięki ruchomemu zawieszeniu żarówki benzyna słownik.
Definicja BKV (NIEM.: BREMSKRAFTVERSTäRKER):
Co to jest wspomagające hamulce; urządzenie zwiększające wielokrotnie siłę nacisku nogi na pedał hamulca użytkowane w celu wytworzenia adekwatnie dużej siły w układzie hamulcowym; w hydraulicznym układzie benzyna znaczenie.

Czym jest BENZYNA znaczenie w Słownik B .

  • Dodano:
  • Autor: