Co to znaczy czego pass control definicja.

Czym jest BAC (ANG.: BY-PASS AIR CONTROL)? Jak użyć kanale dolotowym pomiędzy turbosprężarką, a.

Czy przydatne?

Definicja BAC (ANG.: BY-PASS AIR CONTROL)

Co to jest: Klasyfikacja bocznikowa (obejściowa) powietrza, pozwalająca na pomniejszenie ciśnienia powietrza w kanale dolotowym pomiędzy turbosprężarką, a przepustnicą w przypadku nagłego pomniejszenia prędkości obrotowej silnika (na przykład hamowanie silnikiem, wyłączenie silnika) z racji na bezwładność turbiny turbosprężarki powodującej chwilowy znaczący przyrost ciśnienia powietrza w tych uwarunkowaniach.

Definicja BLOK SILNIKA:
Co to jest dający podparcie większości przedmiotów silnika, zarówno ruchomym (wal korbowy, rozrząd i tym podobne), jak i nieruchomym (układ chłodzenia, układ smarowania i tym podobne). Nadal najpowszechniej bac (ang.: by-pass air control) co to jest.
Definicja BDW (ANG.: BRAKE DISC WIPING):
Co to jest hamulców; dodatkowa funkcja układu ESPPlus, polegająca na usuwaniu z powierzchni roboczych tarcz hamulców pojazdu wilgoci w trakcie jazdy w deszczu dzięki okresowemu delikatnemu dociskaniu okładzin bac (ang.: by-pass air control) definicja.
Definicja BARO (ANG.: BAROMETRIC):
Co to jest Atmosferyczny, baromatryczny, ciśnieniowy bac (ang.: by-pass air control) co znaczy.
Definicja BCDD (ANG.: BOOST CONTROL DECELERATION DEVICE):
Co to jest Urządzenie odcinające dopływ paliwa w trakcie hamowania silnikiem bac (ang.: by-pass air control) słownik.
Definicja BIEŻNIK:
Co to jest Zewnętrzna część opony bezpośrednio stykająca się z drogą. Posiada szczególne rowki, mające na celu odprowadzanie wody i przeciwdziałanie poślizgom bac (ang.: by-pass air control) znaczenie.

Czym jest BAC (ANG.: BY-PASS AIR znaczenie w Słownik B .

  • Dodano:
  • Autor: