Co to znaczy czego definicja.

Czym jest AHR? Jak użyć mięśni szyjnych u kierowcy i pasażerów w okresie zderzenia. W przypadku.

Czy przydatne?

Definicja AHR

Co to jest: Mechanizm czynnych zagłówków (Active Head Restraint). Minimalizuje ryzyko uszkodzenia kręgosłupa i mięśni szyjnych u kierowcy i pasażerów w okresie zderzenia. W przypadku wypadku czynne zagłówki szybko podnoszą się i przesuwają w stronę głowy, by uprzedzić jej uderzenie w zagłówek i zmniejszyć siłę bezwładnego przemieszczenia się głowy naprzód.

Definicja AMORTYZATOR:
Co to jest wykorzystywany do niwelowania wahań karoserii powstających wskutek sprężynowania resorów samochodu. Dzięki amortyzatorowi koło pozostaje w stałym kontakcie z jezdnią, poprzez co zarówno zarządzanie ahr co to jest.
Definicja AKUMULATOR:
Co to jest energii elektrycznej, pozwalające na rozruch silnika i podtrzymywanie funkcjonowania czynnych układów elektrycznych auta (na przykład światła awaryjne), gdy silnik nie pracuje i nie dostarcza energii ahr definicja.
Definicja AWS - ANTI WHIP-LASH SEAT:
Co to jest Siedzenie o konstrukcji zabezpieczającej przed skutkami gwałtownego uderzenia z tyłu użytkowane w samochodach Seat ahr co znaczy.
Definicja ARS - ANTI ROLL STABILISATION:
Co to jest Stabilizacja przechyłów bocznych; nazwa elektronicznego układu ograniczania przechyłów bocznych nadwozia samochodów ciężarowych Mercedes-Benz ahr słownik.
Definicja ARF - ABGASRüCKFüHRUNG:
Co to jest Recyrkulacja spalin AGR ahr znaczenie.

Czym jest AHR znaczenie w Słownik A .

  • Dodano:
  • Autor: