Co to znaczy czego adaptive damping system definicja.

Czym jest ADS - ADAPTIVE DAMPING SYSTEM? Jak użyć dopasowanie charakterystyk przedmiotów.

Czy przydatne?

Od czego ADS - ADAPTIVE DAMPING SYSTEM

Co to jest ADS - ADAPTIVE DAMPING SYSTEM: Układ adaptacyjnego tłumienia, badający warunki jazdy pojazdu i pozwalający na natychmiastowe dopasowanie charakterystyk przedmiotów zawieszenia samochodu do chwilowego stanu nawierzchni. Reaguje on niezależnie dla każdego koła samochodu, co umożliwia dopasowanie pionowych i poziomych ruchów nadwozia gwarantujących optymalne bezpieczeństwo jazdy przy jak najwspanialszym komforcie. Zastosowany pierwszy raz został w 1999 roku w samochodach marki Mercedes klasy S, którego dodatkowe wyposażenie umożliwiało automatyczne obniżanie zawieszenia o 15mm po przekroczeniu 120 km/h, a w trakcie jazdy po drogach wyboistych kierowca dzięki przełącznika mógł podnieść zawieszenie o 35 do 60 mm. Druga generacja tego układu ADS II dopasowuje się dodatkowo do stylu jazdy kierowcy.

Co znaczy AIS - AIR INDUCTION SYSTEM:
Porównanie powietrza, ułatwiający reakcje utleniania w reaktorze katalitycznym (katalizatorze) zamontowanym w układzie wylotowym samochodu bez stosowania dmuchawy, dzięki użyciu pulsacji ciśnienia w kolektorze ads - adaptive damping system co znaczy.
Krzyżówka AC - AIR CONDITIONING:
Dlaczego Klimatyzacja powietrza A/C ads - adaptive damping system krzyżówka.
Co to jest ACW - ANTI-CLOCK WISE:
Jak lepiej Obrót przeciwny do ruchu wskazówek zegara ads - adaptive damping system co to jest.
Słownik AWDHP:
Kiedy Moc na kołach w samochodach czteronapędowych ads - adaptive damping system słownik.
Czym jest ADK - ABSTANDDISTANZKONTROLLE:
Od czego zależy Wspomaganie parkowania; układ sygnalizacji odległości przodu albo tyłu samochodu od przeszkody, ułatwiający kierowcy parkowanie ads - adaptive damping system czym jest.

Kod błędu ADS - ADAPTIVE DAMPING SYSTEM od czego Słownik A .

  • Dodano:
  • Autor: