Co to znaczy czego adaptive damping system definicja.

Czym jest ADS - ADAPTIVE DAMPING SYSTEM? Jak użyć dopasowanie charakterystyk przedmiotów.

Czy przydatne?

Definicja ADS - ADAPTIVE DAMPING SYSTEM

Co to jest: Układ adaptacyjnego tłumienia, badający warunki jazdy pojazdu i pozwalający na natychmiastowe dopasowanie charakterystyk przedmiotów zawieszenia samochodu do chwilowego stanu nawierzchni. Reaguje on niezależnie dla każdego koła samochodu, co umożliwia dopasowanie pionowych i poziomych ruchów nadwozia gwarantujących optymalne bezpieczeństwo jazdy przy jak najwspanialszym komforcie. Zastosowany pierwszy raz został w 1999 roku w samochodach marki Mercedes klasy S, którego dodatkowe wyposażenie umożliwiało automatyczne obniżanie zawieszenia o 15mm po przekroczeniu 120 km/h, a w trakcie jazdy po drogach wyboistych kierowca dzięki przełącznika mógł podnieść zawieszenie o 35 do 60 mm. Druga generacja tego układu ADS II dopasowuje się dodatkowo do stylu jazdy kierowcy.

Definicja AHR:
Co to jest zagłówków (Active Head Restraint). Minimalizuje ryzyko uszkodzenia kręgosłupa i mięśni szyjnych u kierowcy i pasażerów w okresie zderzenia. W przypadku wypadku czynne zagłówki szybko podnoszą się i ads - adaptive damping system co to jest.
Definicja A/D CONV. - ANALOG TO DIGITAL CONVERTER:
Co to jest Przetwornik analogowo-cyfrowy ADC ads - adaptive damping system definicja.
Definicja ALC - AUTOMATIC LEVEL CONTROL:
Co to jest Automatyczna klasyfikacja poziomu, polegająca na samoczynnej regulacji wysokości nadwozia ads - adaptive damping system co znaczy.
Definicja AWS - ADVANCED WEIGHT SYSTEM:
Co to jest wagowy; nazwa układu czujników spółki Siemens VDO współpracującego z układem sterowania poduszek powietrznych, gdzie masa pasażera siedzącego w okolicy kierowcy jest mierzona dzięki czujników ads - adaptive damping system słownik.
Definicja AFR - AIR TO FUEL RATIO:
Co to jest do paliwa, ściślej wagowy relacja powietrza do paliwa w mieszance dostarczanej do silnika; optymalna z racji na mechanizm spalania i działanie katalizatora wartość tego relacji dla benzyny wynosi 14 ads - adaptive damping system znaczenie.

Czym jest ADS - ADAPTIVE DAMPING SYSTEM znaczenie w Słownik A .

  • Dodano:
  • Autor: