Co to znaczy czego vollastanschlag definicja.

Czym jest ADA - ATMOSPHäRENDRUCKABHäNGIGER VOLLASTANSCHLAG? Jak użyć pompach wtryskowych w.

Czy przydatne?

Definicja ADA - ATMOSPHäRENDRUCKABHäNGIGER VOLLASTANSCHLAG

Co to jest: Atmosferyczny ogranicznik dymienia, zmieniający położenie ogranicznika maksymalnej dawki paliwa w pompach wtryskowych w zależności od ciśnienia atmosferycznego (wysokości nad poziomem morza), występujący w nie wszystkich układach zasilania silników o zapłonie samoczynnym (wysokoprężnych).

Definicja AL - ACTIV LENKUNG:
Co to jest kierowniczy, a więc sterowany elektronicznie i wspomagany elektrycznie układ kierow¬niczy o zmiennym przełożeniu, wykorzystujący Przekładnię planetarną umieszczoną na wale kierownicy, współpracującą ada - atmosphärendruckabhängiger vollastanschlag co to jest.
Definicja ADB-X AUTOMATIC DIFERENTIAL BRAKE:
Co to jest blokada systemu różnicowego wykonywana dzięki hamulców, polegająca na przychomowaniu odpowiedniego koła jezdnego właściwej osi, użytkowana na przykład w samochodzie BMW X3 o napędzie warunków jazdy ada - atmosphärendruckabhängiger vollastanschlag definicja.
Definicja ACEA:
Co to jest Associaton des Constructeus Europeens d`Automobiles(Asocjacja Europejskich konstruktorów Samochodowych – Europejski odpowiednik SAE ada - atmosphärendruckabhängiger vollastanschlag co znaczy.
Definicja ACL - AUTOMATIC CHASSIS LUBRICATION:
Co to jest Automatyczne smarowanie podwozia ada - atmosphärendruckabhängiger vollastanschlag słownik.
Definicja AIMA - ASSOCIATION OF INTERNATIONAL AUTOMOBILE MAN:
Co to jest Międzynarodowe Stowarzyszenie Producentów Samochodów ada - atmosphärendruckabhängiger vollastanschlag znaczenie.

Czym jest ADA znaczenie w Słownik A .

  • Dodano:
  • Autor: